O nás

 

V lednu 2005, jsem zjistil, že nemůžu zvedat pravou ruku a tahám pravou nohu. MUDr. Mistriková mně doporučila masáže a cvičení. Napsala rehabilitace, ať si nějaké středisko najdu sám. Na internetu jsem našel několik, vybral jsem Medical Point na Podhoří, protože bylo nedaleko. Cvičila a masírovala mně paní Markéta, můj stav se zlepšil a já jsem tam začal chodit pravidelně. Mezitím,po různých vyšetřeních, zjistili, že mám roztroušenou sklerozu. Tu provázejí tzv. ataky. U mně způsobila, že jsem v květnu 2006 spadl ze schodů a poranil si ruku, nemohl jsem jí vůbec hýbat. Zlomená nebyla, jen velmi naražená. Lečil mně ji Mudr. Skalka a ten mně doporučil rehabilitace. Vybral jsem si zase středisko na Podhoří. Ruku mně dala do pořádku Markéta a potom Miluška. Chodím tam dodnes, ne že, by mně vyléčili roztroušenou sklerozu, ale mají velkou zásluhu, že se za 5 let ani trochu nezhoršila- slova mého ošetřujícího lékaře Mudr.El Chaarové a mého neurologa MUDr.Honiga. Někdy musím chvíli počkat, protože tam chodí hodně lidí, nějaké zajímavé časopisy na stole bych uvítal a hlavně neřešte pracovní problémy v čekací místnosti, pro mně je návštěva u vás společenskou událostí, chodím si k vám odpočinout.
 
Váš spokojený klient Vlk Vlastimil

 

Dobrý den,

chtěl bych mnohokrát poděkovat celému kolektivu rehabilitačního centra Medical Point.  Toto centrum mi doporučila má ošetřující lékařka MUDr Záhumenská již před několika lety.

Na základě mého předchozího bydliště, jsem navštěvoval rehabilitační centra v okolí, ale nikdy jsem tam nechodil více jak týden. Nikdy jsem nebyl tak spokojen jako na Podhoří v M.P. Tady jsem našel to, co jsem hledal a také to, co jsem očekával. Hned při první návštěvě jsem byl překvapen usměvavým a ochotným personálem. Tady jsem se cítil jako v ráji, kde můžete odhodit starosti a stres v dnešní uspěchané době. Jsou zde všichni vstřícní a svým profesionálním přístupem Vám splní veškeré přání.

Chtěl bych touto cestou ještě jednou poděkovat celému rehabilitačnímu centru Medical Point a popřát jim hodně úspěchů a také mnoho spokojených zákazníků.
Petr Žabokrtský
Zlín-Malenovice

 

 

MedicalPoint jsem porpvé navštívila asi před osmi lety. Byla jsem po operaci lokte, a potřebovala jsem rehabilitaci. Zkusila jsem tedy toto zařízení. Za jedno to mám poblíž bydliště, takže časově nenáročné, a taky se ukázalo, že co do kvality péče o klienta výborné. Takže od té doby tam docházím dá se říci dosti často. Atˇ se jednalo o rozbíjení ostruhy na patě, nebo elektroléčby kolene. Před čtyřmi lety jsem nešikovně upadla, začaly docela velké problémy se zády a potíže kolem toho se vlečou dodnes. Opět mi pomohly fyzioterapeutky a masérky, jsou to šikovné cérky, které opravdu pomohou ne jen na těle ,ale i na duši. Od té doby jsem tam jak doma,a taky si tam tak připadám, i když bych raději byla bez potíží. Toto zařízení navštěvuji nejen v rámci léčení a cvičení na doporučení lékaře, ale když vyjde nějaká ta chvilka, tak se objednám třeba na masáže, které jsou úžasné, a můžete si vybrat ze široké škály nabídky. Nebo také hydrojet a lymfo, je tady široká nabídka pro všechny a vřele doporučuji. Tímto bych chtěla velmi poděkovat a pochválit personál tohoto zařízení, jsou to ochotné a příjemné cérečky, mají zlaté ručičky, ale také profesionální přístup k člověku, který se v této době už moc nevidí. Ještě jednou velký DÍK!

spokojená klientka    Bartošíková Jarmila

 

Dobrý den, rádi bychom poděkovali za skvělé masáže Milušky Vránové a kvalitní odbornou rehabilitaci Markéty Zapletalové. Jsme vašimi spokojenými klienty už skoro dva roky a díky vaší péči se cítíme výborně. Děkujeme, že jste :-).

Manželé Šnedorfovi

 

Před pěti lety jsem od syna dostala dárek – masáže v rehabilitačním centru MEDICAL POINT na Podhoří. Od té doby jsou masáže tady mou srdeční záležitostí. Příjemné prostředí, usměvavá paní Vránová, která mi pravidelně jednou za měsíc „poopraví“ záda, unavená od sezení u počítače. A docela mě baví, že zkouší stále něco nového, myslím, že tomu jsem nakloněna nejvíc. A jako bonus navíc – vždycky si hezky popovídáme. Rehabilitační centrum jsem využila i jako pacientka. Vloni mě rozbolela pata tak, že jsem musela ke své lékařce. Ošetření ultrazvukem jsem absolvovala u svých „známých“ na Podhoří a zřejmě mám štěstí, napoprvé to zabralo. Jen je mi líto, že kvůli ceně si masáže můžu dovolit jen jednou za měsíc, ale vždycky se na svou „třicetiminutovku“ moc těším.

 

Elena Fraňková 

 

 

 

 MEDICAL POINT s.r.o. | Sv. Čecha 516 | 760 01 Zlín | tel.: 577 018 775 | e-mail: info@medicalpoint.cz, alena@trestik.com