O nás
filozofie

Název pracoviště přesně vystihuje podstatu naší práce – v centru pozornosti stojí péče o uchování, zlepšení a navrácení zdraví našich klientů. Již více než 13 let prosazujeme celostní přístup - člověk je v rehabilitačním centru Medical Point vnímán ne jako souhrn jednotlivých částí těla, nýbrž jako jeden celek, v němž jsou všechny části propojeny. V souladu s touto filosofií je naším úkolem nejen přinést rychlou úlevu, ale i hledat a podporovat možnosti dlouhodobého uchování zdraví.

 

spojení kompetence, zkušenosti a nejmodernějších metod

Nestátní zdravotnické zařízení Medical Point poskytuje komplexní rehabilitační péči pro ambulantní klienty, v rámci níž se zaměřujeme především na fyzioterapii. Fyzioterapie je neustále se vyvíjející obor, využívající speciální metody a koncepty.

Jejím cílem je zachování, obnova či zlepšení funkce pohybového aparátu. Fyzioterapie by měla být zakotvena v podvědomí každého člověka, jelikož v mnohých případech by mohla být účinnou cestou, jak zamezit vzniku závažných chorob s celospolečenským dopadem.

Vedle fyzioterapie nabízí rehabilitační centrum Medical Point širokou škálu odborně prováděných masáží a dalších regeneračních procedur, navržených fyzioterapeutem.

Klasické či specializované masáže, jsou jednou z nejstarších a nejpřirozenějších léčebných metod, která přináší nejenom úlevu od fyzických obtíží.

Lidský dotek přináší v dnešní, tolik uspěchané době, pocit důvěry a bezpečí. Masáže odstraňují stres, regenerují organismus a pomáhají udržovat zdraví člověka. Po masáži se budete cítit uvolněnější a aktivnější, což Vám umožní snadněji dosáhnout vytčené pracovní i soukromé cíle.








MEDICAL POINT s.r.o. | Sv. Čecha 516 | 760 01 Zlín | tel.: 577 018 775 | e-mail: info@medicalpoint.cz, alena@trestik.com